STT2PF60L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STT2PF60L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 2A SOT23-6
Podatkovni listi: STT2PF60L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STT2PF60L
Številka dela STT2PF60L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 60V 2A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 329127 pcs Podatkovni list STT2PF60L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 1A, 10V
Odmik moči (maks.) 1.6W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 Druga imena 497-8045-2
STT2PF60L-ND
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 313pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis P-Channel 60V 2A (Tc) 1.6W (Tc) Surface Mount SOT-23-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2A (Tc)