STS7C4F30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS7C4F30L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS7C4F30L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N/P-CH 30V 7A/4A 8SOIC
Podatkovni listi: STS7C4F30L.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS7C4F30L
Številka dela STS7C4F30L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N/P-CH 30V 7A/4A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 90626 pcs Podatkovni list STS7C4F30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 3.5A, 10V
Moč - maks 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-3232-2
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 5V
Vrsta FET N and P-Channel Funkcija FET Logic Level Gate
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis Mosfet Array N and P-Channel 30V 7A, 4A 2W Surface Mount 8-SO
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 7A, 4A Številka osnovnega dela ST*7C4F