STS17NH3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS17NH3LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS17NH3LL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 17A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS17NH3LL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS17NH3LL
Številka dela STS17NH3LL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 17A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124533 pcs Podatkovni list STS17NH3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.7 mOhm @ 8.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.7W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-5760-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1810pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 17A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)