STS13N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS13N3LLH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS13N3LLH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 13A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS13N3LLH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS13N3LLH5
Številka dela STS13N3LLH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 13A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51788 pcs Podatkovni list STS13N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) +22V, -20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.6 mOhm @ 6.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.7W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-12347-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 13A (Tc) 2.7W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)