STQ1NC45R-AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STQ1NC45R-AP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STQ1NC45R-AP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 450V 0.5A TO-92
Podatkovni listi: STQ1NC45R-AP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STQ1NC45R-AP
Številka dela STQ1NC45R-AP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 450V 0.5A TO-92 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 373508 pcs Podatkovni list STQ1NC45R-AP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.7V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-92-3
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 Ohm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 3.1W (Tc) Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 160pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 450V natančen opis N-Channel 450V 500mA (Tc) 3.1W (Tc) Through Hole TO-92-3
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 500mA (Tc)