STPSC20H12G-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC20H12G-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC20H12G-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A D2PAK
Podatkovni listi: STPSC20H12G-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC20H12G-TR
Številka dela STPSC20H12G-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8048 pcs Podatkovni list STPSC20H12G-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija ECOPACK®2 Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-17315-6 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 20A Surface Mount D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 120µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F 1650pF @ 0V, 1MHz