STPSC15H12DY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC15H12DY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO220AC
Podatkovni listi: STPSC15H12DY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC15H12DY
Številka dela STPSC15H12DY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9657 pcs Podatkovni list STPSC15H12DY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.5V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2
Druga imena 497-17162 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 15A Through Hole TO-220AC Trenutna - povratna puščanja @ Vr 90µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F 1200pF @ 0V, 1MHz
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPSC15H12WL
STPSC15H12WL
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A DO247
Na zalogi: 11550 pcs
Prenesi: STPSC15H12WL.pdf
RFQ
STPSC15H12D
STPSC15H12D
Opis: DIODE SCHOTTKY 1.2KV 15A TO220AC