STPS5L40RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS5L40RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS5L40RL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Podatkovni listi: STPS5L40RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1900 pcs
3800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS5L40RL
Številka dela STPS5L40RL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273074 pcs Podatkovni list STPS5L40RL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 500mV @ 5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja DO-201AD Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-201AD, Axial Druga imena 497-6588-2
STPS5L40RL-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 40V 5A Through Hole DO-201AD
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 40V Tok - Povprečni popravek (Io) 5A