STPS4S200S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS4S200S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS4S200S
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
Podatkovni listi: STPS4S200S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS4S200S
Številka dela STPS4S200S Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158148 pcs Podatkovni list STPS4S200S.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 870mV @ 4A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SMC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-16320-1
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 200V 4A Surface Mount SMC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 4A