STPS40L15CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40L15CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40L15CW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V TO247-3
Podatkovni listi: STPS40L15CW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40L15CW
Številka dela STPS40L15CW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 15V TO247-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21163 pcs Podatkovni list STPS40L15CW.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 410mV @ 19A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 15V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-2687-5
Delovna temperatura - spoj 125°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 15V 20A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 6mA @ 15V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40L15C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS40L40CW
STPS40L40CW
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V TO247AC