STPS40170CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS40170CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS40170CW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247
Podatkovni listi: STPS40170CW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS40170CW
Številka dela STPS40170CW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40026 pcs Podatkovni list STPS40170CW.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 920mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 170V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-4814-5
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 20A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 30µA @ 170V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 20A Številka osnovnega dela STPS40170C