STPS3H100UFY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS3H100UFY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMBFLAT
Podatkovni listi: STPS3H100UFY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS3H100UFY
Številka dela STPS3H100UFY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMBFLAT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 779419 pcs Podatkovni list STPS3H100UFY.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 940mV @ 6A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja SMBflat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AA, SMB Flat Leads Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMBflat Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS3H100AFY
STPS3H100AFY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SOD128
Na zalogi: 494837 pcs
Prenesi: STPS3H100AFY.pdf
RFQ
STPS3H100U
STPS3H100U
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
Na zalogi: 479484 pcs
Prenesi: STPS3H100U.pdf
RFQ
STPS3H100UF
STPS3H100UF
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMBFLAT