STPS3170UF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3170UF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS3170UF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMBFLAT
Podatkovni listi: STPS3170UF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS3170UF
Številka dela STPS3170UF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMBFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 532626 pcs Podatkovni list STPS3170UF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 820mV @ 3A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 170V
Paket naprave za dobavitelja SMBflat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-15319-2
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 170V 3A Surface Mount SMBflat
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 170V Tok - Povprečni popravek (Io) 3A