STPS2L30UF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L30UF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS2L30UF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMBFLAT
Podatkovni listi: STPS2L30UF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS2L30UF
Številka dela STPS2L30UF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMBFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 501576 pcs Podatkovni list STPS2L30UF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 450mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SMBflat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AA, SMB Flat Leads Druga imena 497-8030-2
STPS2L30UF-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 30V 2A Surface Mount SMBflat
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 2A