STPS200170TV1Y
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS200170TV1Y Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS200170TV1Y
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 170V 100A ISOTOP
Podatkovni listi: STPS200170TV1Y.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS200170TV1Y
Številka dela STPS200170TV1Y Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 170V 100A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3501 pcs Podatkovni list STPS200170TV1Y.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 170V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Q Automotive Pakiranje Tube
Paket / primer ISOTOP Druga imena 497-10967-5
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 2 Independent
natančen opis Diode Array 2 Independent Schottky 170V 100A Chassis Mount ISOTOP Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 170V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100A