STPS15SM80CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS15SM80CG-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS15SM80CG-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
Podatkovni listi: STPS15SM80CG-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS15SM80CG-TR
Številka dela STPS15SM80CG-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40503 pcs Podatkovni list STPS15SM80CG-TR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 780mV @ 7.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja D²PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-11313-1
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 7.5A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 80V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 7.5A Številka osnovnega dela STPS15SM80C