STPS1170AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS1170AF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS1170AF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT
Podatkovni listi: STPS1170AF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS1170AF
Številka dela STPS1170AF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 170V 1A SMAFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 220344 pcs Podatkovni list STPS1170AF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 890mV @ 2A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 170V
Paket naprave za dobavitelja SMAflat Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AC, SMA Flat Leads Druga imena 497-15316-1
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 170V 1A Surface Mount SMAflat
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.5µA @ 170V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A