STP9N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP9N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP9N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 5.5A TO-220
Podatkovni listi: STP9N60M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP9N60M2
Številka dela STP9N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 5.5A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42080 pcs Podatkovni list STP9N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 780 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-13843-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 320pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 5.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5.5A (Tc)