STP80NF55L-06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP80NF55L-06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP80NF55L-06
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A TO-220
Podatkovni listi: STP80NF55L-06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP80NF55L-06
Številka dela STP80NF55L-06 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25712 pcs Podatkovni list STP80NF55L-06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-5898-5
STP80NF55L-06-ND
STP80NF55L06
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4850pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 136nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)