STP7NK30Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP7NK30Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP7NK30Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 300V 5A TO-220
Podatkovni listi: STP7NK30Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP7NK30Z
Številka dela STP7NK30Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 300V 5A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114518 pcs Podatkovni list STP7NK30Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 2.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 50W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 380pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V natančen opis N-Channel 300V 5A (Tc) 50W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)