STP24NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP24NF10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP24NF10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 26A TO-220
Podatkovni listi: STP24NF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP24NF10
Številka dela STP24NF10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 26A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61609 pcs Podatkovni list STP24NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 12A, 10V
Odmik moči (maks.) 85W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-3185-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 870pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 41nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 26A (Tc) 85W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)