STP20N90K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP20N90K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP20N90K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP.,
Podatkovni listi: 1.STP20N90K5.pdf2.STP20N90K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP20N90K5
Številka dela STP20N90K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP., Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13590 pcs Podatkovni list 1.STP20N90K5.pdf2.STP20N90K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220
Serija MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 250W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-17087
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 100V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 900V natančen opis N-Channel 900V 20A (Tc) 250W (Tc) Through Hole TO-220
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)