STP16CP596MTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP16CP596MTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO
Podatkovni listi: STP16CP596MTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP16CP596MTR
Številka dela STP16CP596MTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRIVER LINEAR 50MA 24SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72360 pcs Podatkovni list STP16CP596MTR.pdf
Napetost - napajanje (min) 3V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 16V Tip Linear
Topologija Shift Register Paket naprave za dobavitelja 24-SO
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število izhodov 16 Tip montaže Surface Mount
Notranja stikala Yes Pogostost 25MHz
Zatemnitev - natančen opis LED Driver IC 16 Output Linear Shift Register 50mA 24-SO
Trenutni - izhod / kanal 50mA Številka osnovnega dela STP16CP596