STP14NK50Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP14NK50Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP14NK50Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 14A TO-220
Podatkovni listi: STP14NK50Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP14NK50Z
Številka dela STP14NK50Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 14A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21702 pcs Podatkovni list STP14NK50Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 380 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-4526-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 92nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 14A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STP14NM50N
STP14NM50N
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 500V 12A TO-220
Na zalogi: 22814 pcs
Prenesi: STP14NM50N.pdf
RFQ
STP14NK50ZFP
STP14NK50ZFP
Opis: MOSFET N-CH 500V 14A TO-220FP