STP13NK60ZFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP13NK60ZFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP13NK60ZFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 13A TO-220FP
Podatkovni listi: STP13NK60ZFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP13NK60ZFP
Številka dela STP13NK60ZFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 13A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18469 pcs Podatkovni list STP13NK60ZFP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12605-5
STP13NK60ZFP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2030pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 92nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 13A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)