STP12NM50FD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP12NM50FD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP12NM50FD
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 12A TO-220
Podatkovni listi: STP12NM50FD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP12NM50FD
Številka dela STP12NM50FD Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 12A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38448 pcs Podatkovni list STP12NM50FD.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 160W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)