STN2NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STN2NF10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223
Podatkovni listi: STN2NF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STN2NF10
Številka dela STN2NF10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 294196 pcs Podatkovni list STN2NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 260 mOhm @ 1.2A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.3W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA Druga imena 497-8023-2
STN2NF10-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 2.4A (Tc) 3.3W (Tc) Surface Mount SOT-223 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.4A (Tc)