STM32L152R6T6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L152R6T6A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L152R6T6A.pdf2.STM32L152R6T6A.pdf3.STM32L152R6T6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
960 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L152R6T6A
Številka dela STM32L152R6T6A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-LQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 20x12b; D/A 2x12b