STM32L151R8H6TR
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151R8H6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64BGA
Podatkovni listi: STM32L151R8H6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151R8H6TR
Številka dela STM32L151R8H6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64BGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41431 pcs Podatkovni list STM32L151R8H6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-BGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L1
Velikost RAM-a 10K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-TFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 4K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-BGA (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 20x12b; D/A 2x12b