STM32L151QDH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L151QDH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 384KB FLASH 132UBGA
Podatkovni listi: STM32L151QDH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2496 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L151QDH6
Številka dela STM32L151QDH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 384KB FLASH 132UBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19258 pcs Podatkovni list STM32L151QDH6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L1 Velikost RAM-a 48K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 384KB (384K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 132-UFBGA Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 109
Velikost EEPROM 12K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 384KB (384K x 8) FLASH