STM32L072CZY6DTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L072CZY6DTR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka WLCSP 49L DIE 447 P
Podatkovni listi: STM32L072CZY6DTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L072CZY6DTR
Številka dela STM32L072CZY6DTR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis WLCSP 49L DIE 447 P Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 31822 pcs Podatkovni list STM32L072CZY6DTR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 49-WLCSP
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 20K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 49-UFBGA, WLCSP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 40 Velikost EEPROM 6K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 49-WLCSP Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b, D/A 2x12b