STM32L053R8H6D
pregled izdelka
Številka dela: STM32L053R8H6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA
Podatkovni listi: STM32L053R8H6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L053R8H6D
Številka dela STM32L053R8H6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47083 pcs Podatkovni list STM32L053R8H6D.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TFBGA (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TFBGA
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 51 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 16x12b, D/A 1x12b