STM32L052K6U6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L052K6U6TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L052K6U6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN
Podatkovni listi: 1.STM32L052K6U6TR.pdf2.STM32L052K6U6TR.pdf3.STM32L052K6U6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L052K6U6TR
Številka dela STM32L052K6U6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32UFQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 27 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 2K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b, D/A 1x12b