STM32L041K6U6D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L041K6U6D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L041K6U6D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32QFPN
Podatkovni listi: 1.STM32L041K6U6D.pdf2.STM32L041K6U6D.pdf3.STM32L041K6U6D.pdf4.STM32L041K6U6D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2940 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L041K6U6D
Številka dela STM32L041K6U6D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32QFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-UFQFPN (5x5)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-UFQFN Exposed Pad
Druga imena 497-16814 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 27
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)