STM32L031K6T7
pregled izdelka
Številka dela: STM32L031K6T7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Podatkovni listi: 1.STM32L031K6T7.pdf2.STM32L031K6T7.pdf3.STM32L031K6T7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L031K6T7
Številka dela STM32L031K6T7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (7x7)
Hitrost 32MHz Serija STM32L0
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 32-LQFP
Druga imena 497-16269 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 25
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7)