STM32L031G6U6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32L031G6U6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN
Podatkovni listi: 1.STM32L031G6U6TR.pdf2.STM32L031G6U6TR.pdf3.STM32L031G6U6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32L031G6U6TR
Številka dela STM32L031G6U6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28UFQFPN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Hitrost 32MHz
Serija STM32L0 Velikost RAM-a 8K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tape & Reel (TR)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 21 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 10x12b