STM32F303K6T6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32F303K6T6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
Podatkovni listi: STM32F303K6T6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32F303K6T6
Številka dela STM32F303K6T6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46512 pcs Podatkovni list STM32F303K6T6.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 32-LQFP (7x7)
Hitrost 72MHz Serija STM32F3
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 32-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 10 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M4 STM32F3 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-LQFP (7x7) Podatkovni pretvorniki A/D 9x12b, D/A 3x12b