STM32F103R6H6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32F103R6H6A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TFBGA
Podatkovni listi: STM32F103R6H6A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3840 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32F103R6H6A
Številka dela STM32F103R6H6A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39388 pcs Podatkovni list STM32F103R6H6A.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-BGA (5x5)
Hitrost 72MHz Serija STM32F1
Velikost RAM-a 10K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TFBGA
Druga imena 497-11520
STM32F103R6H6A-ND
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 51
Velikost EEPROM - natančen opis ARM® Cortex®-M3 STM32F1 Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-BGA (5x5)