STM32F048T6Y6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32F048T6Y6TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STM32F048T6Y6TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP
Podatkovni listi: STM32F048T6Y6TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STM32F048T6Y6TR
Številka dela STM32F048T6Y6TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83057 pcs Podatkovni list STM32F048T6Y6TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 36-WLCSP
Hitrost 48MHz Serija STM32F0
Velikost RAM-a 6K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 32KB (32K x 8) Periferne naprave DMA, I²S, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 36-UFBGA, WLCSP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 30 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ARM® Cortex®-M0 STM32F0 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-WLCSP Podatkovni pretvorniki A/D 13x12b