STLQ50C18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ50C18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STLQ50C18R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT323-5
Podatkovni listi: STLQ50C18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STLQ50C18R
Številka dela STLQ50C18R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT323-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321242 pcs Podatkovni list STLQ50C18R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SOT-323-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 30dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-5815-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 50mA SOT-323-5 Tok - Supply (Max) 6µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 5µA Trenutni - izhod 50mA