STLQ015XG28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ015XG28R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STLQ015XG28R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT666
Podatkovni listi: STLQ015XG28R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STLQ015XG28R
Številka dela STLQ015XG28R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT666 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6021 pcs Podatkovni list STLQ015XG28R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-666 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-563, SOT-666 PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-10528-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-666 Trenutni - Quiescent (Iq) 2.4µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable