STLED25JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLED25JR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STLED25JR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP
Podatkovni listi: STLED25JR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STLED25JR
Številka dela STLED25JR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC LED DRVR RGLTR DIM 12FLIPCHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23955 pcs Podatkovni list STLED25JR.pdf
Napetost - napajanje (min) 2.3V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 8.8V Tip DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja 12-FlipChip (1.4x1.8)
Serija - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 12-UFBGA, FCBGA Druga imena 497-13038-6
delovna temperatura -30°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 5
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 2.5MHz Zatemnitev PWM
natančen opis LED Driver IC 5 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 125mA 12-FlipChip (1.4x1.8) Trenutni - izhod / kanal 125mA