STL23NS3LLH7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL23NS3LLH7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL23NS3LLH7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 92A PWRFLAT8
Podatkovni listi: STL23NS3LLH7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STL23NS3LLH7
Številka dela STL23NS3LLH7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 92A PWRFLAT8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3238 pcs Podatkovni list STL23NS3LLH7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (3.3x3.3)
Serija STripFET™ H7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.7 mOhm @ 11.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-16040-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2100pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.7nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 92A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 92A (Tc)