STL120N8F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL120N8F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STL120N8F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 80V 120A
Podatkovni listi: STL120N8F7.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STL120N8F7
Številka dela STL120N8F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 80V 120A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41719 pcs Podatkovni list STL120N8F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PowerFlat™ (5x6)
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.4 mOhm @ 11.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 4.8W (Ta), 140W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-PowerVDFN Druga imena 497-16116-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4570pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 80V
natančen opis N-Channel 80V 120A (Tc) 4.8W (Ta), 140W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STL120-III
STL120-III
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: SHIELDED TEST LEAD SET 12.5MHZ 1
Na zalogi: 723 pcs
Prenesi:
RFQ
STL120-IV
STL120-IV
Opis: STL120-IV, SHIELDED TEST LEAD SE
Na zalogi: 541 pcs
Prenesi: STL120-IV.pdf
RFQ
STL120
STL120
Opis: TEST LEAD BANANA/PROBE 48" SET/2