STK20N75F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK20N75F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STK20N75F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK
Podatkovni listi: STK20N75F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STK20N75F3
Številka dela STK20N75F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20133 pcs Podatkovni list STK20N75F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PolarPak®
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 5.2W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer PolarPak® Druga imena 497-8900-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 20A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)