STIEC45-27AS
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STIEC45-27AS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STIEC45-27AS
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 27V 47V SMC
Podatkovni listi: STIEC45-27AS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STIEC45-27AS
Številka dela STIEC45-27AS Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 27V 47V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71734 pcs Podatkovni list STIEC45-27AS.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 27V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 47V
Napetost - razčlenitev (min) 30V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC (DO-214AB)
Serija STIEC, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-10631-2
STIEC4527AS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 500A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -