STI76NF75
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI76NF75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STI76NF75
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 80A I2PAK
Podatkovni listi: STI76NF75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STI76NF75
Številka dela STI76NF75 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 80A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37173 pcs Podatkovni list STI76NF75.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12266
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)