STH310N10F7-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH310N10F7-6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STH310N10F7-6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2
Podatkovni listi: STH310N10F7-6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STH310N10F7-6
Številka dela STH310N10F7-6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25693 pcs Podatkovni list STH310N10F7-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.8V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja H2PAK-6
Serija DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.5 mOhm @ 60A, 10V
Odmik moči (maks.) 315W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Druga imena 497-13586-2
STH310N10F76
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 12800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 180nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 180A (Tc) 315W (Tc) Surface Mount H2PAK-6 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)