STGB40H65FB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB40H65FB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB40H65FB
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT BIPO 650V 40A D2PAK
Podatkovni listi: STGB40H65FB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB40H65FB
Številka dela STGB40H65FB Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT BIPO 650V 40A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51648 pcs Podatkovni list STGB40H65FB.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 5 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 40ns/142ns
Preklop energije 498µJ (on), 363µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija HB Moč - maks 283W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-16977-2
STGB40H65FB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 210nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Surface Mount D2PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A