STGB10NB60ST4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB10NB60ST4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB10NB60ST4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 29A 80W D2PAK
Podatkovni listi: STGB10NB60ST4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB10NB60ST4
Številka dela STGB10NB60ST4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 29A 80W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63803 pcs Podatkovni list STGB10NB60ST4.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A
Test Condition 480V, 10A, 1 kOhm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 700ns/1.2µs
Preklop energije 600µJ (on), 5mJ (off) Paket naprave za dobavitelja D²PAK
Serija PowerMESH™ Moč - maks 80W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena 497-12593-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT - Gate Charge 33nC
natančen opis IGBT 600V 29A 80W Surface Mount D²PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 29A Številka osnovnega dela STG*10NB
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STGB10NB40LZT4
STGB10NB40LZT4
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IGBT 440V 20A 150W D2PAK